Connect with us

Lead Blog – Marketing internetowy, Rynek mobile, eCommerce

Witamy na blogu firmy Leaders!

LeadBlog.pl

Artykuł

Witamy na blogu firmy Leaders!

Witamy na blogu firmy Leaders!

Zaczyna się coś pięknego…

Witaj drogi czytelniku spragniony najwyższej jakości treści dotyczącej działalności w internecie i nie tylko…

Na tym blogu znajdziesz wiele wpisów dotyczących zarówno prowadzenia biznesu, kreowania wizerunku, ale również relacje z wydarzeń, ciekawe materiały z biura, zapowiedzi najnowszych produktów czy usług! Będzie również motywacyjnie i lifestyle’owo 🙂

Ale na początku chciałbym napisać kilka liter na temat osób, które będą tworzyły ten blog. To przecież ich wiedzę i światopogląd będziesz poznawał i przyswajał czytając bloga.

 

Kamil

Założyciel firmy Leaders sp. z o.o. sp. k. i wieloletni praktyk biznesu. Swoją pierwszą firmę założył w wieku 20 lat i ani razu nie zbankrutował! Od najmłodszych lat Kamil tworzył strony internetowe z niemałymi sukcesami. Na przestrzeni kilkunastu lat działalności poznał wielu ciekawych ludzi i nauczył się wielu przydatnych rzeczy, które w tym momencie wykorzystuje do sprawnego działania. Jeśli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, możesz skontaktować się bezpośrednio z Kamilem:

Kontakt do Kamila
Telefon: 787 340 253 | Mail: [email protected]

 

Mirek

Oddany pracownik pracujący w najlepszej firmie świata <3, a ponadto prawa ręka Kamila. To on pomaga wybierać krawat, kiedy Kamil idzie na spotkanie z kontrahentami itd. Dodatkowo Mirek sprawuje nadzór nad projektami, które w danym momencie realizuje firma, a także spina to wszystko tak, żeby się nie rozsypało – oględnie mówiąc 😀
Mirek, podobnie jak Kamil, w internecie aktywnie działa od dawna. Będąc nastolatkiem zarządzał dużymi serwisami i tak mu zostało 🙂 Jeśli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, możesz skontaktować się bezpośrednio z Mirkiem:

Kontakt do Mirka
Telefon: 570 910 002 | Mail: [email protected]

 

Mamy nadzieję, że czytając nasze przemyślenia nie będziesz się nudził i okażą się pomocne. Pamiętaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem wyzej wymienionych danych lub poprzez komentarze – przeczytamy wszystkie, obiecujemy!

Nie zapominajcie też o portalach społecznościowych (na pewno część wpisów będzie im poświęcona) – nasza firma również z nich korzysta, dlatego jeśli dany artykuł Ci się spodoba – lajkuj, tweetuj bez opamiętania!

Continue Reading
You may also like...
1 Comment
  • Piotr Żygowski

    🙂 🙂

To Top

Podziel się!

Podziel się tym artykułem ze znajomymi!